Specjalizujemy się w:

Izolacji kurników

Izolacji świniarni

Izolacji pomieszczeń dla drobiu

Ocieplaniu obory

Jak izolować budynki inwentarsko - rolnicze?

Ocieplenie budynku gwarantuje ciepłą zimę w pomieszczeniu i mniejsze rachunki za ogrzewanie. Istotny jest dobór ocieplenia, które stanowi o skuteczności termicznej budynku. Izolacja kanałów powietrznych, zadaszenia lub ścian w budynkach inwentarskich redukuje kondensacje pary wodnej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, samodzielnie opracowanych technik, możemy wyizolować/ocieplić dowolną konstrukcję warstwą piankowej izolacji poliuretanowej (pianka pur). Dużą zaletą izolacji pianą poliuretanową pomieszczeń inwentarskich jest to, że klimat w kurniku/pomieszczeniu staje się dla użytkownika do opanowania/kontroli bez zbędnych kosztów energii. 

Rezultatem izolacji pianką pur jest oszczędność paliwa/ogrzewania od 30 do 50% a zwierzęta mają większą tendencję do równego wzrostu chowu.

CZY WIESZ, ŻE … 

Piana Pur nie utlenia się w czasie, jak inne materiały izolacyjne oraz w przeciwieństwie do niektórych innych opcji izolacji, pianka poliuretanowa nie przyciąga gryzoni, owadów i bakterii, co czyni ją doskonałym wyborem dla budynków gospodarskich!

Przykłady izolacji w sektorze rolniczym:

Wierzymy, że warstwa poliuretanowa to najlepszy materiał izolacyjny w użyciu, ponieważ: jego właściwości termoizolacyjne (wartość R) jest większa niż innych dostępnych materiałów izolacyjnych na rynku. Stanowi ona zabezpieczenie przed wodą, powietrzem oraz szkodnikami.

o Pianie Pur​

Dowiedz się więcej

o Firmie